TempoBet

Psikoterapi

Bu sayfada, size nasıl yardımcı olabileceğimle ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için program başlıklarına tıklayın.

» Psikoterapi

İçeriye yolculuğa hazır mısınız?

Değişim insanın kendinden başlar. Kişi, kendini fark ettiği oranda aydınlanır ve aydınlatmaya başlar. Dramımızı sevmekle başlayabiliriz işe. Çünkü biz gözyaşına ve kedere küs, kavgalı bir nesle aşina değiliz. Yetenekliyiz şüphesiz; bu yeteneği keşfe bir yerlerden başlayabiliriz…

Keşfetmeye Hazırım!

İç dünyamızda olup biten şeylerin farkına varmamızı ve psikolojik dinamiklerimizi keşfetmemizi sağlayan bireysel terapiler.

Katılımcıların ihtiyaçları dikkate alınarak yapılandırılan “destekleyici, etkileşimsel ve varoluşsal” grup terapiler düzenlenecektir.

Kişinin diğer insanlarla, eşyalarla ve “aşkınlık” ile ilişkisindeki değişimin kolaylaşması için bazı atölyeler düzenlenecektir.

Şehrin yorucu atmosferinden uzakta gerçekleştirilen, spor ve beslenme konusunda uzman destekli içsel yolculuk atölyeleri.

İlişkilerin sağlıklı yürüyebilmesi için herkese mutlaka gerekli olan temel bilgilerin aktarıldığı bir dizi seminer düzenlenecektir.

Kaygı içerisinde yaşamak zorunda değilsiniz. Cesur olun, ilk adımı atın!

Randevu Alın!